Гостьова лекція

Гостьова лекція

Платаш Лариса

Тренер проєкту “Digitale psychosoziale Unterstützund für Studierende aus der Ukraine / Digital Psychosocial Support for Student from Ukraine”  Університету  прикладних наук Рейн-Майнський (м. Вісбаден, Німеччина), кандидат педагогічних наук, доцент, доцент  кафедри педагогіки та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, керівник Відділу ВГО “Рідна школа” у м. Чернівці.

24 січня 2023 року відбулася гостьова лекція зі здобувачами вищої освіти 3 та 4 курсу на тему: “Діти з особливими освітніми потребами в німецькій школі: організація інклюзивного навчання та практика логопедичної допомоги”.

Зміст лекції:

У першій частині коротко розглянуте поняття “інклюзивне навчання” , охарактеризовано специфіку інклюзивного навчання в Німеччині.

У другій частині розглянуте питання логопедичної допомоги дітям з особливими освітніми потребами в Німеччині, у тому числі міграційного походження.

У третій частині розглянуті вимоги до логопеда, особистісні показники до здобуття професії.