І етап Всеукраїнського конкурсу наукових робіт у 2023-2024 н.р.

І етап Всеукраїнського конкурсу наукових робіт у 2023-2024 н.р.

15.02. 2024 р. відбувся І етап Всеукраїнського  конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта.

До конкурсу були допущені 12 учасників. Конкурсну комісію очолила доцент Докучина Т.О., канд. пед. наук,  доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти;  до складу комісії увійшли  доцент Мілевська О.П, канд. пед. наук,  доцент кафедри логопедії і спеціальних методик; доцент Буйняк М.Г.,  канд. психол. наук,  доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.

Кафедру логопедії на конкурсі представляли 8 учасниць:

№ з/п ПІБ

(повністю)

Курс, група, спеціальність Тема наукової роботи Науковий керівник
1 Ковальська Ангеліна  Вікторівна SoL1M23

Спеціальна освіта (Логопедія)

Диференційна діагностика міміко-артикуляційного праксису у дітей з дизартричними порушеннями канд. пед. наук, доцент Мілевська О.П.
2 Осарчук Катерина Сергіївна SoL1M23

Спеціальна освіта (Логопедія)

Застосування комплексного підходу до діагностичної характеристики дошкільників з загальним  недорозвитком мовлення канд. пед. наук, доцент Мілевська О.П.
3 Козарук Анастасія Назаріївна 2 курс, SOL1-B22

Спеціальна освіта (Логопедія)

Особливості розвитку зорової памʼяті в дітей дошкільного віку з порушеннями мовлення канд. пед. наук, доцент Бєлова О.Б.
4 Демʼянчук Ірина Романівна 2 курс, SOL1-B22

Спеціальна освіта (Логопедія)

Використання гри у роботі з дітьми з порушеннями мовлення канд. пед. наук, доцент Константинів О.В.
5 Комар Марія Степанівна 2 курс, SOL1-B22

Спеціальна освіта (Логопедія)

Особливості розвитку стійкості уваги в дітей дошкільного віку з порушеннями мовлення канд. пед. наук, доцент

Бєлова О.Б.

6 Миханцьо Ольга Василівна 2 курс, SOL1-B22

Спеціальна освіта (Логопедія)

Особливості розвитку зорового сприймання в дітей дошкільного віку з порушеннями мовлення канд. пед. наук, доцент Бєлова О.Б.
7 Набухотна Тетяна Русланівна 2 курс, SOL1-B22

Особливості розвитку післядовільної уваги

в дітей дошкільного віку з порушеннями мовлення

канд. пед. наук, доцент

Бєлова О.Б.

8 Хіноцька Софія

Олександрівна

2 курс, SOL1-B22

Спеціальна освіта (Логопедія)

Особливості сімейного виховання дітей з порушеннями мовлення канд. пед. наук, доцент Галецька Ю.В.

Всі учасниці конкурсу виголосили змістовні доповіді, продемонстрували презентації та дали відповіді на поставлені запитання.

За результатами конкурсу було визначено переможців: