Гостьова лекція проф. С. Федоренко

Гостьова лекція проф. С. Федоренко

23 січня відбулася гостьова лекція для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Логопедія» та ОП «Олігофренопедагогіка» на тему: «Особливості роботи вчителя-логопеда та олігофренопедагога з дітьми, які мають комбіноване порушення розвитку».
Лектор – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри прикладної психології та логопедії Бердянського державного педагогічного університету Світлана Федоренко.
Світлана Володимирівна доступно розповіла про порушення основних функцій зорового аналізатора, виокремила особливості навчальної діяльності при порушеннях зору та висловила рекомендації щодо застосування вчителями-дефектологами наочного і роздаткового матеріалу для роботи з дітьми, які мають комбіновані порушення (порушення інтелектуального та/або мовленнєвого розвитку та порушення зору), визначила вимоги до розсаджування дітей з порушеннями зору, обладнання й освітлення навчальних приміщень тощо.
Здобувачі мали змогу висловити власні думки, а також зробити змістовні висновки.
Наприкінці зустрічі науково-педагогічні працівники та студенти відзначили високий теоретико-практичний рівень проведення гостьової лекції, методичний рівень, який відповідає сучасним вимогам вищої школи, високий професіоналізм і педагогічну майстерність професора Світлани Федоренко.