14 листопада – Всеукраїнський логопедичний марафон

14 листопада – Всеукраїнський логопедичний марафон

Всеукраїнський логопедичний марафон до Міжнародного дня  логопеда – 14.11.22

НПП кафедри логопедії і спеціальних методик взяли участь у Всеукраїнському логопедичному марафоні, який проводився на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Кафедра виступила також як співорганізатор заходу.

Тематика марафону: «Корекційна робота з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах воєнного стану: реалії та перспективи»

Завідувач кафедри, Гаврилов О.В.  виступив з вітальним словом  та наголосив на цінності логокорекційної роботи в сучасних умовах, пов’язаних з тривожними подіями в країні.

Ткач О.М. презентувала доповідь на тему «Кінезіотейпи в логопедії: вплив реалій сьогодення», у якій висвітлила результати застосування кінезіотейпів для нормалізації нервово-м’язової активності у дітей з порушеннями мовлення та у дорослих, зокрема у пацієнта з посттравматичними наслідками в результаті вогнепальних поранень.