Професійна орієнтація старшокласників – важливий крок у виборі професії!
З цією метою НПП кафедри логопедії та спеціальних методик канд. пед. наук, доцент Олег ОПАЛЮК та канд. пед. наук, доцент Людмила ЛІСОВА 15.10. 2025 р. відвідали ЗЗСО Кам’янець-Подільський ліцей №14.
Захід мав на меті ознайомити старшокласників із особливостями професії «Вчитель-логопед», актуальністю спеціальної освіти в сучасному суспільстві та перспективами навчання у Кам’янець-Подільському національному університеті Імені Івана Огієнка. Учасники заходу мали змогу дізнатися про освітньо-професійну програму, про практичну підготовку майбутніх фахівців, а також про творчі ініціативи студентів. Здобувачі середньої освіти мали змогу поставити запитання щодо вступу до ЗВО.
До заходу долучилися здобувачі 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Анастасія КОЗАРУК та Майя СОКОЛ, тож старшокласники почули «з перших уст» враження про студентське життя, особливості навчання та професійне зростання.
Атмосфера зустрічі якнайкраще сприяла формуванню усвідомленого професійного вибору.
Про автора