6 грудня 2024 р. здобувачі освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта. Логопедія, завідувач кафедри логопедії та спеціальних методик канд. псих. наук, професор Гаврилов О.В. та викладачі кафедри: канд.пед.наук, доцент Константинів О.В., канд.пед.наук, доцент Левицький В.Е., відвідали Солобковецький навчально-реабілітаційний центр Хмельницької обласної ради та Кам’янець-Подільську спеціальну школу Хмельницької обласної ради із благодійною акцією до дня Святого Миколая «Подаруй дитині свято» ❤️
У такі непрості часи для України, ми разом подарували усмішки і віру у світле майбутнє маленьким українцям. Цьогоріч Свято Миколая стало особливим, сповненим емоцій і добрих вчинків! Ця акція була створена, щоб творити добро, і ми це зробили разом. Щиро дякуємо усім, хто долучився!
8 листопада 2024 р. в межах угоди про співпрацю, викладачами кафедри логопедії і спеціальних методик був проведений навчально-методичний семінар «Професійний стандарт на групу професій “Вчитель-логопед”, “Логопед”» як механізм модернізації системи надання логопедичних послуг в освітніх і позаосвітніх закладах».
Організацію і проведення семінару забезпечували: завідувач кафедри логопедії і спеціальних методик, Гаврилов Олексій Вікторович, кандидат психологічних наук, професор; професор кафедри логопедії і спеціальних методик Гаврилова Наталія Степанівна, кандидат психологічних наук, професор; доцент кафедри логопедії і спеціальних методик Мілевська Олена Павлівна, кандидат педагогічних наук, доцент; Лариса Попович – консультант вчителів-логопедів Центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької територіальної громади, вчитель-логопед ЗДО №3 (м. Чернівці).
У семінарі взяли участь понад 50 фахівців-логопедів Чернівецької територіальної громади. Під час семінару були викладачами кафедри представлені обговорені структура та зміст Професійного стандарту; питання професійних кваліфікацій та шляхи професійного росту фахівців-логопедів у відповідності до змісту Профстандарту; трудові функції та компетентності фахівців, засвідчені в обговорюваному документі.
31 жовтня 2024 р. відбулося чергове засідання вченої ради К-ПНУ, на якому ректор вручив атестати професора канд. псих. наук Гавриловій Н.С. та докт. пед. наук Бєловій О.Б.
Колектив кафедри логопедії та спеціальних методик щиро вітає Наталю Степанівну та Олену Борисівну із присвоєнням звання професора.
Зустріч групи SoL1-B22 з дефектологом, логопедом, вихователями та психологом ЗДО Усмішка (25.10. 24 р.).
Викладач: канд. пед. наук, доцент Сімко А.В.
ОК Диференційна логопедична діагностика.
Здобувачі групи SoL1-B23 підготували дидактичний матеріал та провели 23.10. 2024 р. розвиткові заняття з дітьми, які мають розлади спектру аутизму (ЗДО «Усмішка» група «Долоньки»).
Викладач: канд. пед. наук, доцент Сімко А.В.
ОК «Альтернативна комунікація» та «Фізична реабілітація осіб з порушеннями мовлення».
До уваги здобувачів, розміщено анкету “Формування переліку вибіркових навчальних дисциплін” здобувачів вищої освіти I-III курсу “бакалавр”.
Покликання: https://forms.gle/MpRG9FHkDgdAxrjZ6
Колектив кафедри логопедії та спеціальних методик щиро вітає старшого викладача кафедри, кандидата педагогічних наук Людмилу Іванівну Лісову з присвоєнням вченого звання доцента!
Бажаємо Людмилі Іванівні успіхів у подальшій професійній діяльності та здійснення творчих задумів!
19 квітня
09.00-12.30 Майстер-класи
Місце проведення: навчальний корпус №8 – Факультет спеціальної освіти, психології і соціальної роботи, пл. Польський ринок, 6.
ВМОТИВОВАНА ГРАМОТА: ТАЄМНИЦІ ФОНЕМАТИКИ
|
Матвіїв Катерина Андріївна,
вчитель-логопед , ліцей №10, м. Кам’янець-Подільський
|
РОЗВИТОК ТА КОРЕКЦІЯ ПРАКСИСУ У ДІТЕЙ ІЗ ООП
|
Мога Микола Данилович,
доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та спеціальної освіти, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
|
МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ КОМПЛЕКСНОГО ОБСТЕЖЕННЯ ПАЦІЄНТА З АФАЗІЄЮ: КЕЙС ЛОГОПЕДА
|
Савицька Надія Іванівна,
логопед відділення гострого мозкового інсульту, комунальне некомерційне підприємство Кам’янець-Подільська міська лікарня Кам’янець-Подільської міської ради |
ФОРМУВАННЯ ФОНЕТИЧНОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ У ДІТЕЙ З ВІДКРИТОЮ ФОРМОЮ РИНОЛАЛІЇ
|
Сушельницька Зоряна Валеріївна,
логопед вищої категорі, старший вчитель, Ліцей № 5, м. Кам’янець-Подільський
|
ВІД ПИСАНКИ ДО ПЕРЕМОГИ: ОБЕРЕГИ ЯК СИМВОЛ МИРНОГО ЖИТТЯ
|
Опалюк Олег Миколайович,
кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри психолого-медико-педагогічних основ корекційної роботи КПНУ імені Івана Огієнка
|
ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ПІДХІД ДО КОРЕКЦІЇ АЛАЛІЇ
|
Ткач Оксана Михайлівна,
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри логопедії та спеціальних методик КПНУ імені Івана Огієнка |
В рамках ХVІ Міжнародної науково-практичної конференції «СПЕЦІАЛЬНА І ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» 19.04. 2024 р. було проведено майстер-клас “ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ПІДХІД ДО КОРЕКЦІЇ АЛАЛІЇ” (тренер: канд. пед. наук, доцент Ткач О.М.).
Психолого-педагогічний підхід (презентація)
За вагомий внесок у розвиток освіти і науки зі спеціальності “Спеціальна освіта. Логопедія”, плідну наукову та педагогічну діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня науки нагороджено грамотою завідувача кафедри логопедії та спеціальних методик, професора Гаврилова О.В. Прийміть найщиріші вітання!